pharchem
13 بهمن 1401 - 21:05

بکارگیری منابع داخلی بانک‌ها در استان بوشهر افزایش می‌یابد

بوشهر- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، بکارگیری منابع داخلی بانک‌ها در استان بوشهر افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی باستین عصر پنجشنبه در آئین آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه کارخانه تولید کننده خوراک ماهی پرورشی در تنگستان اظهار داشت: ۶۵ درصد از نیازهای استان به خوراک ماهی از استان‌های دیگر تأمین می‌شود.

وی از تلاش و برنامه‌ریزی برای تأمین نیازهای استان بوشهر به خوراک ماهی در داخل استان خبر داد و اضافه کرد: تکمیل زنجیره‌های تولید و ارزش محصولات مزیتی استان بوشهر با جدیت دنبال می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استان بوشهر بیان کرد: یکی از مزیت‌های اقتصادی استان بوشهر آبزی‌پروری است که تلاش داریم رنجیره‌های تولید آن در استان تأمین شود.

وی از تلاش برای جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در استان بوشهر خبر داد و افزود: طرح‌های ارزشمندی برای دور دوم سفر هیأت دولت به استان بوشهر پیشنهاد شده است.

باستین ادامه داد: بر اساس تفاهمی که بانک‌های استان شده در سفر دور دوم رئیس جمهور به استان حدود ۲۲ هزار میلیارد تومان در راستای حمایت از تولید از محل منابع داخلی بانک‌ها با اولویت تکمیل زنجیره‌های تولید و ارزش در بخش‌های مزیتی استان هزینه می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1015782